Pátek? Pondělí? Neděle? Čtvrtek?

9. června 2017 v 17:22
Tohle se mi stává dost často a stalo se mi to i tohle úterý. Prostě se probudím a řeknu si "jooo super je sobota"...jenže ono je úterý, ale to jsem v tu chvíli ještě nevěděla. Vstala jsem s radostí z postle a už jsem si plánovala, co budu celý den dělat. Pohlédla jsem doprava a uviděla jsem sestru, jak ještě spí. Roztáhla jsem závěsy a probudila ji. Pak jsem si sedla na postel a vzala jsem si mobil do ruky a prohlédla si, jestli mi něco nepřišlo. Najednou se na obrazovce ukázalo: Úterý - test z češtiny. Okamžitě jsem se podívala do pravého horního rohu displeje na hodiny a naštěstí bylo teprve 6:38. Zklamalo mě to protože jsem chtěla jít se sestrou bruslit, ale je to asi můj problém, že nemám ponětí o čase. Stává se vám to taky často? Mě celkem jo. Bohužel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 9. června 2017 v 17:42 | Reagovat

Jsou mozky všech lidí čistě bílé?

S příchodem zavádění gramotnosti, se ukázalo to, že je snadné pomocí dezinformací učinit mozky lidí čistě bílé, potom nastala druhá vlna, která využívala už elektřinu a tak zde byl; film v kině, rádio, televize, magnetofon, gramofon, počítač, atd. V současnosti je zde třetí vlna digitální, ve které se vyžívá; mobilní telefon, tablet, notebook, internet, satelitní nebo kabelová televize, atd. Podívejme se na reklamu a politiku, zde jde o vymývání mozků ve velikém rozsahu. Diktatura může existovat jenom díky vymývání mozků a cenzury, následkem diktatury je vždy ekonomická zaostalost, a Indie a Afrika je přímo klasickou ukázkou zaostalosti.
Všechny snahy postavit v zaostalých národech průmysl selhali, díky tomu že zde mají lidi náboženstvím čistě vymytý mozek. Já problém čistě vymytého mozku nazývám problémem slepé koleje, něco jedince nebo národ nasměruje na slepou kolej, a potom je už neřešitelný problém, jak ze slepé koleje vycouvat. Neustále narůstá problém s nepřizpůsobivými lidmi, kterým je problém vymývat neustále levně a rychle mozek, tak že dělají jenom to, co si přeje mocná a bohatá elita, tyto evolučně zaostalé ubožáky by bylo nejlepší globálně přemístit na Saharu do rezervací, a zde oddělit muže od žen, aby už nedocházelo k rozmnožování parazitů. [:tired:]  :D  ???  :-|  :-P  :-x  :-?  8-)  8-O  :-D  ;-)  :-(  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama