Květen 2017

Všechno nejlepší sestřičko♥

31. května 2017 v 17:21
Tento článek je věnovaný pro moji milovanou sestřičku, protože bych ji chtěla popřát k dnešním narozeninám. Dneska ji je 15. Mám ji strašně moc ráda a nikdy bych ji za nikoho nevyměnila. Sice se občas hádáme, ale vždycky to dopadne dobře.
Takže jestli to teďka čteš, tak ti přeju všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a takový to všechno... Doufám že se ti splní všechny sny, že se ti bude dařit na gymnáziu a že zůstaneš moje milováná, malá sestřička. Moc tě miujuuuu ♥♥♥

Můj sen

31. května 2017 v 16:50
Ahoj, rozhodla jsem se na tohle téma psát, protože už jsem to plánovala delší dobu. Takže... Můj životní sen je dost složitý. Chtěla bych mít děti. Možná se to někomu zdá divný, ale je to vážně můj sen. Kdybych to měla nějak rozvést tak určitě bych je chtěla mít s někým komu věřím, má mě rád, nepodvádí mě...a tak dále. Samozdřejmě vím, že nikdo není dokonalý, ale prostě si to přeju.Taky takový můj menší sen je, jít na vysokou. Jo, jenom aby jste to pochopili, jsem ještě na základce, ale prostě bych se po střední chtěla dostat na vysokou.
Kdyby to někdo chtěl vědět, tak po základce bych chtěla na zdravku, a pak do ameriky studovat na nějakou doktorku nebo tak... Nevím, co už bych k tomuto tématu napsala, takže už mi zbývá vás jenom poprosit o váš názor na můj sen v komentáři. Ahoj

Rychle, rychle běží čas

29. května 2017 v 14:40
No...já bych vám o čase neměla nic říkat, protože s ním docela plýtvám, i když vím, že bych neměla. Někdy si neuvědomuju, že bych měla trávit čas jinak...tím vším myslím třeba že jsem na mobilu, nebo se válím u televize (no poslední dobou moc ne). Nejlepší je trávit čas s těmi nejbližšími. Nechápu třeba mojí sestru... je v deváté třídě a myslí si, že když se spolužáky chodí poslední rok, musí s nimi být pořád...už ji ani skoro nevidím doma. Chodí pořád někam do čajovny, do parku a když chceme jet s rodinou v neděli na výlet, ona si naplánuje něco jiného. V tomhle ji fakt nechápu a ani moji rodiče. Omlouvám se že o ní píšu, aniž bych se ji zeptala,ale přišlo mi to jako přesný příklad k tomuto tématu. Můžete mi napsat svůj názor do komentáře.

Pauza

23. května 2017 v 18:49
Ahoj, chtěla bych se vám omluvit za moji 3-týdenní pauzu, ale důvod je jednoduchý...ŠKOLA...VYCHÁZÍ MI DVĚ TROJKY...
Snad chápete že si to snažím opravit. Děkuju těm co mě chápou. Budu se snažit vydávat každé úterý , čtvrtek a neděli okolo 6 hodin.