Duben 2017

Prolhané krásky

23. dubna 2017 v 13:04
Prolhané krásky nebo anglicky Pretty little liars je americký televizní seriál, je inspirovaný stejnojmennou knižní sérii Sary Shepard, která v českém překladu vycházela pod názvem "Roztomilé malé lhářky". Je to o čtyřech nejlepších kamarádkách, které zjišťují pravdu a tajemství o smrti páté z nich, která se přes rok pohřešovala, a potom se našlo její tělo. Mezitím se jim někdo snaží udělat ze života peklo. Posílá jim výhrůžné zprávy a podepisuje se jako -A.
Seriál je zatím vydán po 7x10 a to každá série má kolem 25 dílů. Já už jsem bohužel viděla všechny vydané a teď už jenom čekám než se vydají další. Je to úžasný a napínavý seriál. Co mě ale naštvalo je, že v posledním vydaném díle, je odhaleno hrozně moc události a teď si to musím všechno zapamatovat. Mě seriál moc bavil, akorát se na něm vytvoří obrovská závislost. Doufám že se brzy vydá další série. Doporučuji dívkám od 13 let. A taky je někdy potřeba silný žaludek (snad chápete). Prosím jestli je tady někdo kdo četl knihu, budu moc ráda když mi napíšete jestli se vám líbila nebo se mi nahlaste v komentáři kdyby jste na ní někdo dělal recenzi.

Dívka ve vlaku

23. dubna 2017 v 10:57
Rozhodla jsem se psát o této knize, protože jsem ji nedávno dočetla a chtěla bych se s vámi podělit o moje pocity z knihy a o čem vlastně vůbec je. Je to o 35-ti leté Rachel, která jezdí každý den vlakem do práce. Jezdí kolem svého bývalého domu, kde teď bydlí její bývalý manžel se svoji přítelkyní, ale taky jezdí kolem hezkého domu s terasou, kde bydlí mladý pár. Rachel ho sleduje každý den a čím dál tím víc ji připadá že je zná. Pojmenovala si je Jess a Jason. Vždycky když je vidí, tak jsou spolu. Jednou zahlédne jen Jasona a později zjišťuje, že se "její" Jess pohřešuje. Rozhodne se jít na policii i když neví jestli to vůbec někomu pomůže. Pomalu se začíná zaplétat do příběhu mladého nerozdělitelného páru.
Mě se kniha hrozně líbila a nemohla jsem to přestat číst už jen proto, že je to strašně napínavý příběh. Byla jsem dost smutná z toho, že už jsem to dočetla. Nebudu vám víc prozrazovat, aby jste si třeba mohli knížku také přečíst. Určitě knížku doporučuji. Je to prostě kniha s nádherným příběhem a krásně napsaná. Jestli ji tady někdo četl, tak mi můžete napsat váš názor do komentáře a jestli ne, tak mi můžete napsat jestli vás tenhle obsah zaujal.

Hloupí lidé

22. dubna 2017 v 19:15
Ahoj, když se řekne hloupí lidé, napadou mě zloději nebo vrazi. Ale hloupých lidí je na světě dost a nemusejí to být zrovna zloději nebo vrazi. Nechápu jak může někdo někomu naschvál ublížit psychicky i fyzicky. Hloupí lidé nemusejí někomu ubližovat, mohou se třeba jen hodně špatně rozhodnout nebo nebýt moc inteligentní..... to si myslí hodně lidí, ale já osobně, bych málo inteligentního člověka nenazývala hloupým a ani člověka, který se špatně rozhodne, je to jeho věc a nebo mu stačí třeba poradit, ale neříkat jen tak "Ježiš to je hlupák." Už nevím jak bych to vysvětlila. Můžete mi napsat svůj názor do kometáře.

Přivítání

18. dubna 2017 v 19:39
Ahooj, já jsem Nellie a vítám vás na mém blogu. Budu vám sem psát moje zážitky, zkušenosti a i různé DIY, ale hlavně moje názory na nějaké věci, nebo i lidi. Doufám že vás můj blog bude bavit. Usmívající se